Ветераните на Локомотив (Пловдив) постигнаха успех над Победа (Стар Бешенов)

...

Мартин Камбуров бележи за ветераните на Локо

Ветераните на Локомотив (Пловдив) реализираха триумф над Победа (Стар Бешенов) с 6:2. Приятелската намира се организира на централния терен на " Лаута ". Локомотив поведе посредством Мартин Камбуров, а малко по-късно Георги Мечечиев удвои за 2:0.

При този резултат приключи и първата част. В началото на второто полувреме Победа (Стар Бешенов) понижи. Мартин Камбуров, който смени тима на почивката, вкара непосредствено от директен свободен удар. Малко по-късно гол на Стефан Саламанов бе анулиран след интервенция на ВАР. В идващите минути Локомотив натисна своя противник и това даде резултат. Здравко Лазаров, Стефан Саламанов, Добрин Орловски (дузпа), Христо Златински бяха точни за " черно-белите ", а крайното 6:2 бе завършено две минути преди края.

Съставът на Локомотив: Стилиян Драгижев, Христо Телкийски, Николай Костов, Иво Костадинов, Георги Мечечиев, Петър Пашев, Ванчо Траянов, Христо Златински, Красимир Димитров, Здравко Лазаров, Мартин Камбуров (Стефан Саламанов, Добрин Орловски, Аян Садъков-младши, Йордан Хърков, Филип Георгиев, Спас Топузов)
 Илко Пиргов: Успехите с Локомотив са най-значимите в моята кариера