Ветеранът Клаудио Писаро посвети на бившия си тим Байерн (Мюнхен)

...

Този гол е за Байерн, щастлив е Писаро

Ветеранът Клаудио Писаро посвети на някогашния си отбор Байерн (Мюнхен) попадението, с което лиши Борусия (Дортмунд) от победа в дуела с неговия Вердер (Бремен) в Бундеслигата. В събота вестфалци водеха с 2:0 до 70-ата минута, само че домакините съумяха да изравнят в границите на пет минути, като вторият гол беше забит от Писаро. По този метод мюнхенския гранд усили на 4 точки задатъка си на върха и надали ще изпусне Сребърната салатиера.

“Този гол значи доста за мен. Той най-много е за Байерн. Мисля, че всички в Мюнхен са щастливи”, съобщи 40-годишният Писаро.

Шампионите към този момент се нуждаят от единствено две точки в последните си две срещи, с цел да защитят трофея си.

Бундеслига 32 кръг, събота 4 май  Вердер Бремен 2:2краен резулат  Борусия Дортмунд