Велислав Вуцов постигна първа победа начело на Янтра, а неговият

...

Вили Вуцов отдалечи Янтра от опасната зона във Втора лига с убедителен успех над дубъла на Ботев

Велислав Вуцов реализира първа победа отпред на Янтра, а неговият тим разруши дубъла на Ботев (Пловдив) в Габрово. Домакините се постановиха с безапелационното 4:0 и се отдалечиха на 3 точки от рисковата зона във Втора лига.

Футболистите на Вили Вуцов убиха интригата в срещата още през първото полувреме, когато вкараха три гола. Мартин Ангелов откри резултата в 17-ата минута, а 5 по-късно Емил Колев повиши на 2:0.
 Изиграха се три дуела от Втора лига Изиграха се три дуела от Втора лига
10 минути преди края на първата част Петър Казаков оформи класическия резултат, а след почивката още веднъж Емил Колев (72`) попадна в прегръдките на своите съотборници, откакто осъществя второто си попадение през днешния ден.

С триумфа габровци продължиха положителната си серия и към този момент четири следващи мача нямат загуба. Янтра събра 34 точки в актива си и се изкачи до 12-ото място в класирането.

" Канарчетата " остават без победа към този момент един месец, а тимът остава на предпоследна позиция с 27 пункта, колкото има и последният Витоша (Бистрица). В идващия кръг Ботев (Пд) II приема втория отбор на Лудогорец, а Янтра гостува на Монтана.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.