Стоянка Мутафова претърпяла нелеп инцидент, спира изяви за няколко месеца
Великата Стоянка Мутафова няма да се появява на сцената в околните няколко месеца, излиза наяве от формалния профил на актрисата във фейсбук. Обичаната от всички българска актриса показа, че е претърпяла безразсъден случай и, че също като феновете си е доста разочарована и очевидно е пристигнало времето да се кротне.
Ето какво написа тя във фейсбук:
Уважаема аудитория,
с голямо стеснение и опрощение оповестявам, че заради безразсъден случай от тази заран, който още веднъж ме изкара отвън релси здравословно и душевен, ще би трябвало да прекратя за няколко месеца всички мои изяви, по гледище на персоналния ми доктор.
Изказвам своите извинения, че за повторно няма да се срещна с публиката в Добрич, както на нея, по този начин и на прелестните уредници, които вложиха толкоз труд и усърдие!
Аз съм също доста разочарована като вас, само че очевидно би трябвало да се кротна на моите съвсем 97 години!
Бъдете здрави!
Ваша: Стоянка Мутафова
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




