Вдовицата на починалия наскоро актьор Шон Конъри може да получи

...
Вдовицата на починалия наскоро актьор Шон Конъри може да получи
Коментари Харесай

Вдовицата на Шон Конъри заплашена от затвор и голяма глоба

Вдовицата на умрелия неотдавна артист Шон Конъри може да получи присъда отнемане от независимост и огромна санкция по дело за машинация, обвързвано с продажбата на жилище в Марбея, написа таблоидът Sun.

Властите в Испания са предизвестили 91-годишната Мишелин Рокбрюн, че ще ѝ издигнат обвиняване и ще предадат делото в съда. Вдовицата на артиста отхвърля да има присъединяване в нарушаване на данъчното законодателство на Испания.

Според изданието, испанската прокуратура се пробва да се свърже с управляващите на Бахамските острови, където живее Рокбрюн.

Официални претенции за известяван на Мишелин Рокбрюн за обвинителния акт и правосъдното дело против нея са изпращани два пъти на Бахамите, само че испанските управляващи към момента не са получили отговор, твърди добре осведомен източник.

Испанската прокуратура подозира семейство Конъри в данъчни нарушавания, свързани с имението им в Марбея. През 1999 година вилата там е продадена и разрушена, а на нейно място в несъгласие с наредбите е издигната жилищна постройка. По това дело бяха наказани юристите на артиста, кметът на Марбея и шестима чиновници на градския съвет.

По информация на вестника, Рокбрюн може да получи ефикасна присъда и санкция в размер на 21 млн. паунда.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР