Вчерашното дерби ЦСКА - Левски вече е в историята, Каранга

...

Пожалиха ли съдиите Каранга и в дербито с Левски?

Вчерашното дерби ЦСКА - Левски към този момент е в историята, Каранга още веднъж сподели класата си, вкарвайки победния гол в заключителните минути на мача, само че и в тази среща бразилецът не съумя да удържи бурния си манталитет, без значение че е застрашен с наказване.

В момента голаджията има 8 жълти картона, а при нов подобен наказването му ще бъде от две срещи. И против Левски Каранга с изключение на с гола, се прояви и по време на мача, както и след него.

Става дума за състояние в последните минути на първото полувреме ( б.а. - 38:13 ), когато бразилецът удрари с лакът в лицето сътрудника си от Левски - Хали Тиам. Ситуацията се разви тъкмо пред погледа на рефера Никола Попов, който отсъжда нарушаване.

Оставяме на вас да прецените дали обстановката си заслужава картон, и в случай че да - с какъв цвят би трябвало да е той. Припомняме, че идващите два мача на ЦСКА са против Ботев и Лудогорец.