Вчера се навърши 1 година от трагичната смърт на Денис

...
Вчера се навърши 1 година от трагичната смърт на Денис
Коментари Харесай

Емрах забърка интрига за годишнината от смъртта на Денис Теофиков

Вчера се навърши 1 година от трагичната гибел на Денис Теофиков. Най-близките му от шоубизнеса го уважиха със сторита и изявления в обществените мрежи.

Това направи и Емрах, който се кълне, че точно той е бил най-хубавият другар на Денис. Той качи следното селфи:



Под текста на шльокавица, който въпреки всичко се чете, на британски Емрах е написал: " Защото ние бяхме единствените си другари ".

Но не това е интригата, която Емрах съумя да забърка. Става въпрос за фотография на Денис и Десита, с която починалият артист имаше връзка:



Както се знае, гримьорката Алекса Ангелова е приятелката на Денис, с която той беше до последния си момент. Тя и до ден сегашен се кълне, че това била огромната обич и за двамата. Е, Емрах очевидно има друго мнение по въпроса, написа каналът на Vbox7.

По-любопитното обаче е, че и Десита е споделила същото стори. Това идва във време, в което певицата постоянно ни загатва, че е във връзка.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР