Баба умря в пожар
Възрастна жена е починала разследване пожар в дома си в гр. Омуртаг.
Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи – Търговище. На 10.04.2022 година към 04,30 ч на тел. 112 в РУ-Омуртаг е получен сигнал за зародил пожар в къща в града. Пожарът е погасен от екип чиновници на РСПБЗН-Омуртаг.
След погасяването му в стая на едноетажната къща е открито тялото на собственичката.
Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи – Търговище. На 10.04.2022 година към 04,30 ч на тел. 112 в РУ-Омуртаг е получен сигнал за зародил пожар в къща в града. Пожарът е погасен от екип чиновници на РСПБЗН-Омуртаг.
След погасяването му в стая на едноетажната къща е открито тялото на собственичката.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




