Във вторник ще е предимно слънчево. Ще е продължи да

...
Във вторник ще е предимно слънчево. Ще е продължи да
Коментари Харесай

Слънчева есен: До 23° днес

Във вторник ще е най-вече слънчево. Ще е продължи да духа слаб източен, в Източна България до сдържан североизточен вятър. Минималните температури ще бъдат сред 0° и 5°, в обособени региони и малко по-ниски и ще има слани, в София - към 2°. По-топло ще бъде по Черноморието със утринни температури до 12°-13°. Максималните температури ще бъдат сред 18° и 23°, в София 20°.

Над Черноморието ще бъде най-вече слънчево, преди обяд тук-там с ниска облачност. Ще духа слаб до сдържан североизточен вятър. Максимални температури: 17°-18°. Температурата на морската вода е към 18°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Над планините ще бъде най-вече слънчево. Ще духа до сдържан вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде към 15°, на 2000 метра - към 10°.

В сряда ще остане най-вече слънчево. Сутринта тук-там в низините ще е мъгливо. Все още температурите ще са без основна смяна. По-късно денем с увеличаване напразно от северозапад ще нахлува релативно по-студен въздух.

В четвъртък по-значителни краткотрайни нараствания на облачността ще има над Северна и Източна България, единствено на обособени места ще превали слаб дъжд. Вятърът ще отслабне и ще се ориентира от север, температурите ще се намаляват.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР