Вашингтон запази своя непобеден сезон непокътнат в понеделник и сега

...

Вашингтон оцеля в дивия опит за завръщане на Тексас в последната минута за драматична победа на полуфинала на CFP

Вашингтон резервира своя непобеден сезон недокоснат в понеделник и в този момент Хъски ще получат късмет да се изправят против Мичиган за националния шампионат.

Майкъл Пеникс-младши хвърли над 400 ярда и два тъчдауна, с цел да надмине Куин Юърс, до момента в който удържаха късно рали в Тексас, с цел да завоюват Sugar Bowl, 37-31 в понеделник вечер.

Вашингтон имаше преднина от девет точки в края на четвъртата четвърт.

Дори откакто Тексас вкара гол от игра, с цел да понижи недостига си до шест, Хъскис възвърнаха удара в профил и просто се нуждаеха от първи даун, с цел да си обезпечат място в националния шампионат.

Но травма във Вашингтон на трето място, скъпа дузпа при последвалия удар дадоха късмет на Тексас.

Защитата на Хъски разреши на Тексас да марширува по терена, само че ги държеше отвън крайната зона.

Хъски и Лонгхорнс си размениха тъчдауни през първото полувреме и бяха изравнени на 21 след 31 минути, само че Вашингтон надигра Тексас с 10-0 през третата четвърт, с цел да поеме надзор...