Вашингтон (AP) - Федерален съдия се съгласи в четвъртък да

...
Вашингтон (AP) - Федерален съдия се съгласи в четвъртък да
Коментари Харесай

Съдията временно блокира администрацията на Тръмп от Агенцията за демонтиране на библиотечни услуги

Вашингтон (AP) - Федерален арбитър се съгласи в четвъртък да блокира краткотрайно администрацията на Тръмп да предприеме още стъпки за разглобяване на организация, която финансира и предизвиква библиотеките в Съединени американски щати

Съединени американски щати. Окръжният арбитър Ричард Леон постанови, че ищците, които са заведени иск за опазване на Института за музейни и библиотечни служби, евентуално ще покажат, че администрацията няма законния орган да едностранно да затвори организацията, която Конгресът сътвори.

Американската библиотечна асоциация и синдикат за федерални чиновници заведе дело предишния месец, с цел да спре администрацията от Гур Гур, откакто ръководителят на президента е подписан от президента и на няколко други, с цел да го регнери и да го регнери и на няколко други, откакто предишния месец на Американската библиотечна асоциация и синдикат за федерални чиновници подадоха законодателство за законодателство, с цел да спре администратор Федералните организации като „ ненужни “.

Кийт Сондерлинг, новоназначеният изпълняващ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР