ВАШИНГТОН (AP) — Франц Вагнер имаше 28 точки, девет асистенции

...

Франц Вагнер отбеляза 28 точки, за да изведе Меджик до победа със 127-119 над Уизърдс

ВАШИНГТОН (AP) — Франц Вагнер имаше 28 точки, девет асистенции и осем битки, новобранецът Антъни Блек означи връх в кариерата си 23 точки и Орландо Меджик победиха Вашингтон Уизардс със 127-119 във вторник вечерта.

Паоло Банчеро преодоля бавния старт, с цел да приключи с 24 точки и осем асистенции, а Джалън Съгс се завърна след неявяване от два мача заради травма на лявата китка, с цел да вкара 11.

Джордан Пуул имаше 30 точки, с цел да поведе Уизардс, които изгубиха четири от последните си пет, а Тайъс Джоунс добави 22.

Изоставайки с цели осем, аварийна пейка на Вашингтон стигна до 12 точки през първата четвърт и серия 14-4 изравни нещата на 33 след една.

Меджик направиха серия от 7-0, с цел да поведат с 45-38 през втората четвърт и да принудят Вашингтон да извика таймаут с 6:44 до края на полувремето.

Уизърдс Кори Кисперт влезе от аварийна пейка и стартира мача 6 от 6, в това число 3 от 3 с тройки за 15 точки през пър...