ВАШИНГТОН (AP) — Джон Карлсън отбеляза победния гол 53 секунди

...

Карлсън отбелязва по-малко от минута преди края на мача, когато Кепитълс победи Кингс с 4-3

ВАШИНГТОН (AP) — Джон Карлсън означи победния гол 53 секунди преди края на постоянното време, а Вашингтон Кепитълс победи Лос Анджелис Кингс 4-3 в неделя.

Николас Обе-Кубел означи гол и две асистенции, а Ник Дауд и Дилън Строум също вкараха за Столичани, които сложиха завършек на загубата от два мача.

Кевин Фиала означи два удара и Адриан Кемп също вкара за Кралете, които изгубиха пет следващи.

Об-Кубел изравни мача до 3 с четвъртия си гол за сезона в 8:36 на третия интервал. Тогава Карлсън победи Талбот от точката, с цел да изведе Вашингтон напред.

След начален гол от Dowd при започване на втората част, Лос Анджелис наклони леда мощно в своя изгода и изпревари Вашингтон с 18-11 в централната рамка, повишавайки с 2-1 с помощта на Кемпе и Фиала.

В отговор на вълната на Кингс, треньорът на Кепитълс Спенсър Карбъри промени линиите и събра Алекс Овечкин, Строум и Макс Пасиорети. Това се отплати, защото Строум изравни мача, само че...