Вашингтон — съдията от Върховния съд Самуел Алито е бил

...
Вашингтон — съдията от Върховния съд Самуел Алито е бил
Коментари Харесай

Самуел Алито е бил лекуван от дехидратация, след като се е разболял по време на събитие през март, казва Върховният съд

Вашингтон — съдията от Върховния съд Самуел Алито е бил лекуван от дехидратация, откакто се е разболял по време на събитие във Филаделфия на 20 март, заяви службата за социална информация на съда в петък.

„ Поради огромна нерешителност той се съгласи с рекомендацията на своя чиновник по сигурността да види доктор преди тричасовото пътешестване до у дома “, се споделя в изказване на офиса. „ След този обзор и използването на течности за дехидратация, той се прибра у дома тази нощ, както беше планувано по-рано. “

CNN разкри случая в репортаж по-рано в петък, като сподели, че Алито е бил откаран в болница за лекуване. Алито присъстваше на събитие на Федералисткото общество във Филаделфия, сподели CNN. Съдът сподели, че той е бил „ подробно прегледан от личния си доктор “ и се е върнал на работа както нормално.

76-годишният Алито е взел участие в устни причини в съда през двете седмици след епизода, последно в сряда, когато съдиите разгледаха изпълнителната заповед на президента Тръмп,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР