Вашингтон — Директорът на ФБР Каш Пател заведе дело за

...
Вашингтон — Директорът на ФБР Каш Пател заведе дело за
Коментари Харесай

Директорът на ФБР Каш Пател съди The Atlantic за 250 милиона долара за история за предполагаемо пиене и отсъствия

Вашингтон — Директорът на ФБР Каш Пател заведе дело за клюка против списание The Atlantic в понеделник, като сподели, че скорошна история за хипотетичното му постоянно пиянство и отсъствия включва „ подправени и явно изфабрикувани “ изказвания.

Искът от 19 страници, заведен в окръг Колумбия, търси 250 милиона $ обезщетение. Сара Фицпатрик, репортерката, написала историята, също е посочена като обвинена.

Пател и ФБР неведнъж са отричали обвиняванията в историята, които включват обвинявания, че Пател постоянно пие прекалено. Материалът, който цитира голям брой неназовани сегашни и някогашни чиновници, също по този начин споделя, че „ нередовното наличие на Пател в централата на ФБР и в офисите на място “ е забавило „ чувствителни към времето решения “, които изискват приноса на шефа на ФБР.

Искът изброява 17 изказвания в публикацията, които правният екип на Пател твърди, че са „ подправени и оскърбителен изказвания на обстоятелства “, в това число че той „ се знае, че пие до степен на явно замайване....

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР