Вандали са изкъртили и съборили три пътни знака в Кючука.

...
Вандали са изкъртили и съборили три пътни знака в Кючука.
Коментари Харесай

Вандалска проява в Кючука! Изкъртиха и събориха три пътни знака

Вандали са изкъртили и съборили три пътни знака в Кючука. За това алармира четец на TrafficNews , който е забелязал " полегналите " пътни знаци през вчерашния ден сутринта.
Прочетете още
Изкъртените знаци са ситуирани на кръстовището на улиците „ Петрова равнища ” и „ Славееви гори ”.

„ Това е резултатът на актуалното образование, просвета и възприятието за безотговорност. Моля да го споделите, с цел да може всички да се забележим, по какъв начин унищожаваме всичко към нас, и никой не ни е отговорен за това. Виновни сме си единствено ние, с нашето отношение към всичко към нас! ”, написа читателят ни.

Мъжът изключва разновидността някой от знаците да е огънат от разсеян водач, като подозира, че най-вероятно вандали съзнателно са направили това.

Пътните знаци, които са към този момент непотребни са два знака за „ Път с преимущество ”, както и знак „ Стоп ”. Някои от тях са счупени от основи, други са изкъртени и измъкнати от земята.

Снимки:



 

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР