Валядолид постигна убедителна победа с 4:1 срещу Селта и направи

...

Валядолид стигна до голяма победа над Селта

Валядолид реализира безапелационна победа с 4:1 против Селта и направи скок в класирането. Тимът на Пачета беше доста покрай зоната на изпадащите, само че след този триумф към този момент е 11-ти.

Мачът бе решен през второто полувреме. На почивката резултатът бе 1:1, откакто Роке Меса откри за домакините в 32-ата минута, а Оскар Родригес изравни малко преди почивката. Хоакин Фернанес даде преднина на Валядолид в 62-ата минута преди резервата Сержио Леон да се разпише два пъти. При второто си попадение той пропусна дузпа, само че незабавно се реваншира. Яго Аспас също имаше опция да се разпише от дузпа две минути преди края, само че не съумя да вкара от бялата точка.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от испанската LaLiga, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport 4.

Снимки: Imago