В знак на благодарност към единайсетте души, станали донори на

...
В знак на благодарност към единайсетте души, станали донори на
Коментари Харесай

11 рози за 11 спасители

В знак на признателност към единайсетте души, станали донори на органи през 2022 година, бяха засадени единайсет рози в парка до Националния замък на културата.  

Розовата градина е знак на признателността и благодарността към донорите и техните фамилии. Създадена е по самодейност на Сдружение...

Прочетете целия текст »
Източник: puls.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР