В среща от третия кръг на Бундеслигата Волфсбург и Херта

...

Волфсбург и Херта запазиха най-интересното за края

В среща от третия кръг на Бундеслигата Волфсбург и Херта (Берлин) направиха атрактивно 2:2, откакто до три минути преди края на постоянното време резултатът беше 0:1. Привлеченият от Манчестър Сити Джавайро Дилросън вкара прекрасен гол за гостите секунди след приключването на първия час. Драмата настъпи в края, когато първо Юнус Мали изравни от дузпа в 87-ата минута, а по-късно в добавените няколко минути паднаха още две попадения. Ондрей Дуда върна преднината на Херта с съобразително осъществяване на пряк-свободен удар, само че въпреки всичко остана време за Адмир Мехмеди да изравни.

Така и двата тима не престават да са непобедени и имат по 7 точки.

A shame not to get the 3 points today

However, one thing remains unchanged:

We are still UNBEATEN this season #WOBBSC #hahohe pic.twitter.com/pBGZ5azu8s
— Hertha Berlin (@HerthaBSC_EN) September 15, 2018
След седмица “вълците” отново ги чака домакинство - на Фрайбург, до момента в който столичани ще одобряват Борусия (Мьонхенгладбах). МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА КЛАСИРАНЕ

Бундеслига 3 кръг, събота 15 септември  Волфсбург 2:2краен резулат  Херта