В Севлиево едноименния тим спечели с 3:2 срещу Левски (Карлово)

...

Севлиево победи Левски

В Севлиево едноименния отбор завоюва с 3:2 против Левски (Карлово) в другарска среща. Получи се първокласен дуел с много забавни моменти пред двете порти. Освен петте гола, топката уцели по един път и гредите – Ивайло Иванов за домакините и Иван Иванов за гостите. Последният беше най-хубавия за левскарите. Той откри резултата в средата на първото полувреме. Добрин Петров обаче направи обрата. Той изравни в края на първата част и осъществя за повторно в 58-ата минута. Десетина по-късно Георги Колев повиши на 3:1. Иван Иванов осъществя второто попадение за тима на Карлово в 82-ата минута.
 Севлиево разгроми Ювентус (Малчика) Севлиево разгроми Ювентус (Малчика) 1 фев | 17:31  Севлиево победи Дунав (Русе) Севлиево победи Дунав (Русе) 29 яну | 16:20  Левски (Карлово) стартира подготовка, Николай Домакинов е новият треньор Левски (Карлово) стартира подготовка, Николай Домакинов е новият треньор 19 яну | 13:13  Феро извежда доста изменен Севлиево Феро извежда доста изменен Севлиево 10 яну | 09:39 Още от БГ Футбол  Надежда (Доброславци) 1:0 Вихрен - гледай онлайн! Надежда (Доброславци) 1:0 Вихрен - гледай онлайн! 5 фев | 14:52 456 0  Дубълът на Етър с експресивен триумф над Локо (Дряново) Дубълът на Етър с експресивен триумф над Локо (Дряново) 5 фев | 14:46 138 3  На полувремето - Ботев 1:1 Септември На полувремето - Ботев 1:1 Септември 5 фев | 14:46 3020 3  ЦСКА - София чака още един нов до дни ЦСКА - София чака още един нов до дни 5 фев | 14:03 2481 8  Дубълът на Ботев (Враца) и Дреновец завършиха хикс Дубълът на Ботев (Враца) и Дреновец завършиха хикс 5 фев | 13:50 461 0 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА 1948 1:0 Миедж - гледай онлайн! ЦСКА 1948 1:0 Миедж - гледай онлайн! 5 фев | 13:32 2394 8  Челси 0:1 Плимут, шокиращо начало на Челси 0:1 Плимут, шокиращо начало на "Стамфорд Бридж " (гледайте тук) 5 фев | 14:09 1470 3  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 13919 37  Григор Димитров още веднъж с COVID-19 Григор Димитров още веднъж с COVID-19 5 фев | 11:53 8598 19  Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин 5 фев | 09:33 11508 12 Класиране Програма