Двама обречени или какво трябва да знае Русия. Тайната на Байдън и Тръмп е разкрита
В Съединени американски щати царува лудница преди изборите през ноември. Има три вероятни аргументи за това: една банална и две тайни теории. Русия би трябвало да знае всичко.
Какво се случва в Съединени американски щати, накъде отива Америка? Предвиждам зов на отвращение в отговор на тези сложени въпроси. Писнало. Не се интересувам. Защо ни интересува какво се случва там! Да нямаме лични проблеми?!
Уви, всичко, което се случва в Съединени американски щати, умираща суперсила, визира в една или друга степен всички. Можете да проповядвате нападателно тесногръдство колкото желаете, само че би трябвало най-малко почти да знаете какво и по какъв начин може да излезе от там.
Това е потребно за на практика действия и за всички. Освен това е невероятно да разберем съответно какво се случва в личната си страна, в случай че не знаем най-малко в общи линии какво се случва в другите. Особено в най-важните в света, тъй като всички сме в една лодка - нашата „ топка “ е доста дребна, всичко в нея е взаимосвързано.
Но има един колорит
Друго нещо е, че е неуместно да се „ вкореняваш “ и да се тревожиш за американците, да имаш свои „ любимци “ в американската революция, тъй като всички страни във вътрешния спор в тази страна считат Русия за зложелател или, в най-хубавия случай, безпомощен васал с вероятност за предписание.
Затова няма да разказвам всички премеждия на бликащата вътрешнополитическа интензивност в Съединени американски щати. Важни са единствено главните трендове, какво дават обещание на Съединени американски щати и останалия свят, в това число Русия. Нека се обърнем към това.
Тръмп смазва Байдън
Бившият президент републиканец Доналд Тръмп изпревари настоящия началник на Белия дом демократа Джо Байдън в изборната конкуренция.
Тръмп решително води в изследванията на публичното мнение и най-важното е, че изпреварва противника си в съвсем всички „ клатещи се щати “, които ще дефинират кой ще завоюва изборите през ноември.
Байдън нещастно загуби първия ефирен спор от Тръмп, изглеждайки пред цяла Америка и останалия свят като презрян, болен човек.
Надеждите на демократите да " отстранят " Тръмп от изборите благодарение на политически стимулирани обвинявания не се оправдават заради позицията на Върховния съд, който наподобява желае да се оправдае, че е разрешил на демократите безочливо да откраднат изборната победа на Тръмп през 2020 година
С шест против трима гласа съдиите потвърдиха правото на президента на Съединени американски щати на „ безспорен “ имунитет от правосъдно гонене при осъществяване на конституционни отговорности и „ хипотетичен “ имунитет във всички останали случаи.
Видни демократи (започвайки с Байдън) показаха противоречие с това решение, като даже стигнаха до такава степен, че желаеха типично за „ либералите “ самите съдии да бъдат осъдени с импийчмънт, защото присъдата им не е това, което желаят!
Радикалният демократ от Камарата на представителите Окасио Кортес има намерение да се заеме с последното, виждайки тук „ офанзива против демокрацията “ и „ властническа узурпация на властта “.
Като цяло измежду демократите царува откровена суматоха. Това се дължи и на обстоятелството, че Тръмп и Ко са си взели поучения от първото му президентство.
Тогава администрацията на Тръмп беше саботирана от подкрепящи демократите служители във Вашингтон, на които републиканците в този момент приготвят правилни заместници (става дума за 30 хиляди души!), съставяйки и черни описи на най-ревностните саботьори.
Демократите са разграничени
И това не е най-лошата част: демократите са разграничени във връзка с Байдън. Мнозинството в партията счита, че той би трябвало да напусне президентската конкуренция по здравословни аргументи и незабавно да му се търси заместител.
По-голямата част от медиите, подкрепящи Демократическата партия, са за това. Не бях единственият, който остана с ясното усещане, че по време на телевизионния спор, да вземем за пример, мразещата Тръмп CNN „ удави “ Байдън, показвайки по-специално по какъв начин той, едвам жив, беше свален от подиума след края на дебатът.
Основните медии са цялостни с тревожни публикации, даже осъждат Байдън като некадърен да победи Тръмп. Честно казано, не чаках нещата да стигнат дотук.
Въпреки това няколко огромни демократични клана, употребявайки сегашния президент на Съединени американски щати като заслон и действайки зад тила му въз основа на авансово реализирани комплицирани съглашения, имат намерение да го запазят на власт и да го задържат в изборната конкуренция.
Те се крият зад мнението на членовете на президентското семейство, които се интересуват от едно и също нещо - могъщата брачна половинка Джил и корумпираният татко на сина си Хънтър, който се опасява да не бъде вкаран в пандиза, в случай че напусне, който Байдън откровено обича, макар неговата безнравственост.
За да избегне скандал и намерено разединение в Демократическата партия, нейното управление, без да чака конгреса на партията в края на август, където би трябвало да се състои номинирането на претендент за президент, възнамерява, съгласно Bloomberg, публично да номинира Байдън за претендент на 21 юли. На първо място, с цел да спре полемиката за промяната му след несполучливо показване на дебата.
Кой различен, в случай че не Байдън?
В случай, че Байдън въпреки всичко би трябвало да бъде отхвърлен заради здравословни аргументи или заради задълбочаващо се разделяне в Демократическата партия, коства си да се обърне внимание на трима души, които могат да го заменят.
Сред тях неизбежно участва и Камала Харис, която към този момент е вицепрезидент на Съединени американски щати. Въпреки че тази полутамилка, полуямайка не е известна в страната, значително заради глупавия си смях.
Нейното преимущество е, че тя ще бъде задължена да съблюдава същите съглашения, довели Байдън на власт, както неговият дубльор, който ги е подписал.
Другите двама са губернаторите на Мичиган и Калифорния Гретхен Уитмър и Гавин Нюсъм. И двамата дадоха да се разбере, че са подготвени да се борят за президентския пост, в случай че се наложи.
Нашият най-хубав американист, Дмитрий Дробницки, счита Уитмър за „ един от най-вероятните заместници на Байдън, ако бъде взето такова решение “.
Опасни трендове
Междувременно Съединени американски щати са очевидци на плашещ развой на раздробяване на федералната власт, което е причина за Гражданска война 2.0. Най-тъжното за американците е, че даже Върховният съд, който мощно навреди на имиджа им през 2020 година, към този момент не е декрет за някои.
Републиканските щати отхвърлят да се съобразят с неговите присъди за незаконната имиграция, а демократичните щати за абортите.
Демократичните и републиканските страни са все по-изолирани една от друга по идеологически и светогледни аргументи и сред тях се прави продан на население – за сметка на тези, които желаят да са спокойни.
Тъй като републиканските щати имат по-ниски налози, повече ред по улиците, по-малко Содом и никакво НОН отношение към нахалните „ малцинства “, те печелят това съревнование.
Няма подозрение, че изгубилите изборите (ако са почтени и изключително в случай че са отново нечестни) няма да признаят провалянето си. Много е евентуално да зародят два антагонистични блока от страни - Републикански и Демократически. Какво ще се случи по-нататък ще зависи от дейностите на Вашингтон. Може да се „ разтвори “, а може и да не...
Доста значимо е, че даже икономическите политики на администрацията на Байдън са оспорвани от земята. Ето последния образец: Републикански областен съд в Луизиана анулира възбраната на Вашингтон за експорт на полутечен природен газ (LNG).
" Съдът счита, че ищците имат право на досъдебно унищожаване на възбраната за експорт на LNG. Съответно съдът почита настояването за неотложно и цялостно унищожаване на възбраната за експорт на LNG. "
- се споделя в решението на съда в отговор на желае от 16 щата. В началото на 2024 година
Белият дом, като част от вендета с републиканците, разгласи " пауза " в издаването на позволения за експорт на LNG заради " климатични промени "...
Правене на заключения
За тези, които са комплицирани от вътрешните американски работи, тази информация е изцяло задоволителна. Остава да се създадат съответните заключения, като се отговори единствено на един, само че най-съществен въпрос: за какво американското държавно управление се държи толкоз необичайно, с огромен риск да „ прелети “ с Байдън? В последна сметка той почтено казано не може да победи Тръмп.
Може да има единствено три аргументи за това. Първо, приказваме за желанието да продължим да управляваме, пробвайки се да запазим - за сметка на Съединените щати - затихващата американска надмощие в света.
След края на Студената война политиката на Запада като цяло и в частност на Съединени американски щати са, меко казано, не най-умните хора. Такива хора (вижте единствено държавния секретар Антъни Блинкен) са рискови за всеки бизнес, който подхващат: те не знаят какво вършат. Същото е и в другите западни страни. Това пояснение е явно.
Но има още две пояснения - теории на конспирацията. Те са за тези, които имат по-високо мнение за сегашната ръководеща класа на Запада, нейните когнитивни качества.
Второ, доста е допустимо демократите да се насочат към подправени избори, надявайки се, че немислимата „ победа “ на мумията Байдън ще възмути поддръжниците на Тръмп и ще ги предизвика към насилствени митинги.
Целта е те да бъдат брутално потиснати със силите на армията и съвсем 20 разузнавания, да се откри демократична тирания, да се постави завършек на фронта на републиканските щати, с цел да се отвлекат дефинитивно и окончателно Съединени американски щати от хората в ползите на глобалисткия хайлайф.
Това може би е същинската цел на управлението на Демократическата партия. В този случай не може да се изключи, че с цел да се усили провокацията, Тръмп ще бъде погубен като част от дългогодишната американска традиция за унищожаване на неуместни президенти и вицепрезиденти в Съединени американски щати и отвън тях.
Ако всичко това е правилно, тогава това е доста рисков проект: Америка е цялостна с оръжия, има мощен контраелит, хората към този момент пъшкат от либерали - по този метод в действителност можете да подпалите страната, което ще има непредвидими последствия освен за Съединени американски щати, само че и за останалия свят.
Трето, проектът на американската дълбока страна, осъществен посредством демократите, може, в противен случай, да бъде (благодарение на чистия абсурд) да докара Тръмп на власт, като в същото време му приготви ориста на Хърбърт Хувър.
Именно при този президент на Съединени американски щати, републиканец с тесни връзки с Русия, който избави милиони хора у нас от апетит през 1918-1923 година като началник на Американската администрация за подкрепяне (АРА), финансовият хайлайф на Съединени американски щати провежда Голямата меланхолия, съзнателно сваляйки Уолстрийт.
Да притисне страната в джоба, като я изкупи на ниска цена и да сътвори нужните условия за по-нататъшна интернационална агресия на Съединените щати.
В същото време всички компликации, ограничения и премеждия на американския и други нации се приписват на Хувър, който не може да го предотврати по никакъв метод.
Едва в самия завършек на дългия си живот той съумя да се измие от обвиняването, че точно той и неговият курс са отговорни за краха на Уолстрийт и Голямата меланхолия, която хвърли съвсем целия свят в рецесия, докара до подсилване на фашизма и нова международна война, в която Съединени американски щати се трансфораха в " боеприпас на демокрацията ", и в следствие - притежатели на над 50% от международния Брутният вътрешен продукт и 2/3 от международните златни запаси, суперсила.
Играта се изплати дълго време. Милиони, десетки милиони изгубени човешки животи не се броят!
Тръмп към този момент съобщи, че въобще не е удовлетворен от ориста на Хувър. Демонизиран от демократите, той обаче е доста подобаващ за тази роля.
С цел, повтаряме, да се сътвори полицейска страна в Съединените щати при непреодолима мощ, да се отпишат непоносими задължения, изключително външни, да се сътвори безпорядък в света като метод да се повлияе на световния баланс на силите, да спънат стопанските системи на съперници, потапяйки ги във вътрешна неустойчивост, войни, „ изземвайки “ така и така ненужната за върха междинна класа и трансформирайки богатите в свръхбогати в страната.
Това е изкушението! Ако това е по този начин, тогава Тръмп най-вероятно ще доживее до изборите и новото си президентство, само че тогава името му ще се трансформира в проклинание.
Какво от това?
Така че преценете сами, господа и приятели, дали в действителност не ни интересува какво се случва в Съединени американски щати, тъй като ние имаме свои проблеми и това, споделят те, не ни визира. Все отново, както се отнася.
Безполезно е да вършиме персонални проекти без общо схващане за това, което следва. Руснаците, като имперски народ, би трябвало да имат необятен светоглед - това може да бъде единствено от изгода.
Не бива да се преструваме, пробвайки се да забием главите си в пясъка, че международната икономическа рецесия, породена от евентуални събития в Съединените щати, сривът на $ в настоящия му тип и общата неустойчивост в света не ни засягат.
Превод: СМ
Източник: Царьград
Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед20183Веселин Киров: Партията на Макрон и левите във Франция се сплотяват против Марин Льо Пен за втори турАлтернативен Поглед49488Велислава Дърева: Имаме жесток, нападателен геополитически и вътрешнополитически напън върху БПЦАлтернативен Поглед36621Велислава Дърева: БПЦ беше доведена до ерес! В дядо Даниил хората припознаха надеждатаАлтернативен Поглед17034Борислав Гуцанов: Шансът да се отиде на седми следващи избори е прекомерно огромен!Алтернативен Поглед23422Калин Тодоров: Либералният консенсус в Европа е към този момент затрит след евроизборитеАлтернативен Поглед156906Проф. Нако Стефанов: В Украйна към този момент има натовски елементи. Има даже пленени!Алтернативен Поглед77454Ген. Димитър Шивиков: Зеленски не има вяра, а единствено нашата евроатлантическа сбирщина има вяра в успеха на Украйна
Какво се случва в Съединени американски щати, накъде отива Америка? Предвиждам зов на отвращение в отговор на тези сложени въпроси. Писнало. Не се интересувам. Защо ни интересува какво се случва там! Да нямаме лични проблеми?!
Уви, всичко, което се случва в Съединени американски щати, умираща суперсила, визира в една или друга степен всички. Можете да проповядвате нападателно тесногръдство колкото желаете, само че би трябвало най-малко почти да знаете какво и по какъв начин може да излезе от там.
Това е потребно за на практика действия и за всички. Освен това е невероятно да разберем съответно какво се случва в личната си страна, в случай че не знаем най-малко в общи линии какво се случва в другите. Особено в най-важните в света, тъй като всички сме в една лодка - нашата „ топка “ е доста дребна, всичко в нея е взаимосвързано.
Но има един колорит
Друго нещо е, че е неуместно да се „ вкореняваш “ и да се тревожиш за американците, да имаш свои „ любимци “ в американската революция, тъй като всички страни във вътрешния спор в тази страна считат Русия за зложелател или, в най-хубавия случай, безпомощен васал с вероятност за предписание.
Затова няма да разказвам всички премеждия на бликащата вътрешнополитическа интензивност в Съединени американски щати. Важни са единствено главните трендове, какво дават обещание на Съединени американски щати и останалия свят, в това число Русия. Нека се обърнем към това.
Тръмп смазва Байдън
Бившият президент републиканец Доналд Тръмп изпревари настоящия началник на Белия дом демократа Джо Байдън в изборната конкуренция.
Тръмп решително води в изследванията на публичното мнение и най-важното е, че изпреварва противника си в съвсем всички „ клатещи се щати “, които ще дефинират кой ще завоюва изборите през ноември.
Байдън нещастно загуби първия ефирен спор от Тръмп, изглеждайки пред цяла Америка и останалия свят като презрян, болен човек.
Надеждите на демократите да " отстранят " Тръмп от изборите благодарение на политически стимулирани обвинявания не се оправдават заради позицията на Върховния съд, който наподобява желае да се оправдае, че е разрешил на демократите безочливо да откраднат изборната победа на Тръмп през 2020 година
С шест против трима гласа съдиите потвърдиха правото на президента на Съединени американски щати на „ безспорен “ имунитет от правосъдно гонене при осъществяване на конституционни отговорности и „ хипотетичен “ имунитет във всички останали случаи.
Видни демократи (започвайки с Байдън) показаха противоречие с това решение, като даже стигнаха до такава степен, че желаеха типично за „ либералите “ самите съдии да бъдат осъдени с импийчмънт, защото присъдата им не е това, което желаят!
Радикалният демократ от Камарата на представителите Окасио Кортес има намерение да се заеме с последното, виждайки тук „ офанзива против демокрацията “ и „ властническа узурпация на властта “.
Като цяло измежду демократите царува откровена суматоха. Това се дължи и на обстоятелството, че Тръмп и Ко са си взели поучения от първото му президентство.
Тогава администрацията на Тръмп беше саботирана от подкрепящи демократите служители във Вашингтон, на които републиканците в този момент приготвят правилни заместници (става дума за 30 хиляди души!), съставяйки и черни описи на най-ревностните саботьори.
Демократите са разграничени
И това не е най-лошата част: демократите са разграничени във връзка с Байдън. Мнозинството в партията счита, че той би трябвало да напусне президентската конкуренция по здравословни аргументи и незабавно да му се търси заместител.
По-голямата част от медиите, подкрепящи Демократическата партия, са за това. Не бях единственият, който остана с ясното усещане, че по време на телевизионния спор, да вземем за пример, мразещата Тръмп CNN „ удави “ Байдън, показвайки по-специално по какъв начин той, едвам жив, беше свален от подиума след края на дебатът.
Основните медии са цялостни с тревожни публикации, даже осъждат Байдън като некадърен да победи Тръмп. Честно казано, не чаках нещата да стигнат дотук.
Въпреки това няколко огромни демократични клана, употребявайки сегашния президент на Съединени американски щати като заслон и действайки зад тила му въз основа на авансово реализирани комплицирани съглашения, имат намерение да го запазят на власт и да го задържат в изборната конкуренция.
Те се крият зад мнението на членовете на президентското семейство, които се интересуват от едно и също нещо - могъщата брачна половинка Джил и корумпираният татко на сина си Хънтър, който се опасява да не бъде вкаран в пандиза, в случай че напусне, който Байдън откровено обича, макар неговата безнравственост.
За да избегне скандал и намерено разединение в Демократическата партия, нейното управление, без да чака конгреса на партията в края на август, където би трябвало да се състои номинирането на претендент за президент, възнамерява, съгласно Bloomberg, публично да номинира Байдън за претендент на 21 юли. На първо място, с цел да спре полемиката за промяната му след несполучливо показване на дебата.
Кой различен, в случай че не Байдън?
В случай, че Байдън въпреки всичко би трябвало да бъде отхвърлен заради здравословни аргументи или заради задълбочаващо се разделяне в Демократическата партия, коства си да се обърне внимание на трима души, които могат да го заменят.
Сред тях неизбежно участва и Камала Харис, която към този момент е вицепрезидент на Съединени американски щати. Въпреки че тази полутамилка, полуямайка не е известна в страната, значително заради глупавия си смях.
Нейното преимущество е, че тя ще бъде задължена да съблюдава същите съглашения, довели Байдън на власт, както неговият дубльор, който ги е подписал.
Другите двама са губернаторите на Мичиган и Калифорния Гретхен Уитмър и Гавин Нюсъм. И двамата дадоха да се разбере, че са подготвени да се борят за президентския пост, в случай че се наложи.
Нашият най-хубав американист, Дмитрий Дробницки, счита Уитмър за „ един от най-вероятните заместници на Байдън, ако бъде взето такова решение “.
Опасни трендове
Междувременно Съединени американски щати са очевидци на плашещ развой на раздробяване на федералната власт, което е причина за Гражданска война 2.0. Най-тъжното за американците е, че даже Върховният съд, който мощно навреди на имиджа им през 2020 година, към този момент не е декрет за някои.
Републиканските щати отхвърлят да се съобразят с неговите присъди за незаконната имиграция, а демократичните щати за абортите.
Демократичните и републиканските страни са все по-изолирани една от друга по идеологически и светогледни аргументи и сред тях се прави продан на население – за сметка на тези, които желаят да са спокойни.
Тъй като републиканските щати имат по-ниски налози, повече ред по улиците, по-малко Содом и никакво НОН отношение към нахалните „ малцинства “, те печелят това съревнование.
Няма подозрение, че изгубилите изборите (ако са почтени и изключително в случай че са отново нечестни) няма да признаят провалянето си. Много е евентуално да зародят два антагонистични блока от страни - Републикански и Демократически. Какво ще се случи по-нататък ще зависи от дейностите на Вашингтон. Може да се „ разтвори “, а може и да не...
Доста значимо е, че даже икономическите политики на администрацията на Байдън са оспорвани от земята. Ето последния образец: Републикански областен съд в Луизиана анулира възбраната на Вашингтон за експорт на полутечен природен газ (LNG).
" Съдът счита, че ищците имат право на досъдебно унищожаване на възбраната за експорт на LNG. Съответно съдът почита настояването за неотложно и цялостно унищожаване на възбраната за експорт на LNG. "
- се споделя в решението на съда в отговор на желае от 16 щата. В началото на 2024 година
Белият дом, като част от вендета с републиканците, разгласи " пауза " в издаването на позволения за експорт на LNG заради " климатични промени "...
Правене на заключения
За тези, които са комплицирани от вътрешните американски работи, тази информация е изцяло задоволителна. Остава да се създадат съответните заключения, като се отговори единствено на един, само че най-съществен въпрос: за какво американското държавно управление се държи толкоз необичайно, с огромен риск да „ прелети “ с Байдън? В последна сметка той почтено казано не може да победи Тръмп.
Може да има единствено три аргументи за това. Първо, приказваме за желанието да продължим да управляваме, пробвайки се да запазим - за сметка на Съединените щати - затихващата американска надмощие в света.
След края на Студената война политиката на Запада като цяло и в частност на Съединени американски щати са, меко казано, не най-умните хора. Такива хора (вижте единствено държавния секретар Антъни Блинкен) са рискови за всеки бизнес, който подхващат: те не знаят какво вършат. Същото е и в другите западни страни. Това пояснение е явно.
Но има още две пояснения - теории на конспирацията. Те са за тези, които имат по-високо мнение за сегашната ръководеща класа на Запада, нейните когнитивни качества.
Второ, доста е допустимо демократите да се насочат към подправени избори, надявайки се, че немислимата „ победа “ на мумията Байдън ще възмути поддръжниците на Тръмп и ще ги предизвика към насилствени митинги.
Целта е те да бъдат брутално потиснати със силите на армията и съвсем 20 разузнавания, да се откри демократична тирания, да се постави завършек на фронта на републиканските щати, с цел да се отвлекат дефинитивно и окончателно Съединени американски щати от хората в ползите на глобалисткия хайлайф.
Това може би е същинската цел на управлението на Демократическата партия. В този случай не може да се изключи, че с цел да се усили провокацията, Тръмп ще бъде погубен като част от дългогодишната американска традиция за унищожаване на неуместни президенти и вицепрезиденти в Съединени американски щати и отвън тях.
Ако всичко това е правилно, тогава това е доста рисков проект: Америка е цялостна с оръжия, има мощен контраелит, хората към този момент пъшкат от либерали - по този метод в действителност можете да подпалите страната, което ще има непредвидими последствия освен за Съединени американски щати, само че и за останалия свят.
Трето, проектът на американската дълбока страна, осъществен посредством демократите, може, в противен случай, да бъде (благодарение на чистия абсурд) да докара Тръмп на власт, като в същото време му приготви ориста на Хърбърт Хувър.
Именно при този президент на Съединени американски щати, републиканец с тесни връзки с Русия, който избави милиони хора у нас от апетит през 1918-1923 година като началник на Американската администрация за подкрепяне (АРА), финансовият хайлайф на Съединени американски щати провежда Голямата меланхолия, съзнателно сваляйки Уолстрийт.
Да притисне страната в джоба, като я изкупи на ниска цена и да сътвори нужните условия за по-нататъшна интернационална агресия на Съединените щати.
В същото време всички компликации, ограничения и премеждия на американския и други нации се приписват на Хувър, който не може да го предотврати по никакъв метод.
Едва в самия завършек на дългия си живот той съумя да се измие от обвиняването, че точно той и неговият курс са отговорни за краха на Уолстрийт и Голямата меланхолия, която хвърли съвсем целия свят в рецесия, докара до подсилване на фашизма и нова международна война, в която Съединени американски щати се трансфораха в " боеприпас на демокрацията ", и в следствие - притежатели на над 50% от международния Брутният вътрешен продукт и 2/3 от международните златни запаси, суперсила.
Играта се изплати дълго време. Милиони, десетки милиони изгубени човешки животи не се броят!
Тръмп към този момент съобщи, че въобще не е удовлетворен от ориста на Хувър. Демонизиран от демократите, той обаче е доста подобаващ за тази роля.
С цел, повтаряме, да се сътвори полицейска страна в Съединените щати при непреодолима мощ, да се отпишат непоносими задължения, изключително външни, да се сътвори безпорядък в света като метод да се повлияе на световния баланс на силите, да спънат стопанските системи на съперници, потапяйки ги във вътрешна неустойчивост, войни, „ изземвайки “ така и така ненужната за върха междинна класа и трансформирайки богатите в свръхбогати в страната.
Това е изкушението! Ако това е по този начин, тогава Тръмп най-вероятно ще доживее до изборите и новото си президентство, само че тогава името му ще се трансформира в проклинание.
Какво от това?
Така че преценете сами, господа и приятели, дали в действителност не ни интересува какво се случва в Съединени американски щати, тъй като ние имаме свои проблеми и това, споделят те, не ни визира. Все отново, както се отнася.
Безполезно е да вършиме персонални проекти без общо схващане за това, което следва. Руснаците, като имперски народ, би трябвало да имат необятен светоглед - това може да бъде единствено от изгода.
Не бива да се преструваме, пробвайки се да забием главите си в пясъка, че международната икономическа рецесия, породена от евентуални събития в Съединените щати, сривът на $ в настоящия му тип и общата неустойчивост в света не ни засягат.
Превод: СМ
Източник: Царьград
Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед20183Веселин Киров: Партията на Макрон и левите във Франция се сплотяват против Марин Льо Пен за втори турАлтернативен Поглед49488Велислава Дърева: Имаме жесток, нападателен геополитически и вътрешнополитически напън върху БПЦАлтернативен Поглед36621Велислава Дърева: БПЦ беше доведена до ерес! В дядо Даниил хората припознаха надеждатаАлтернативен Поглед17034Борислав Гуцанов: Шансът да се отиде на седми следващи избори е прекомерно огромен!Алтернативен Поглед23422Калин Тодоров: Либералният консенсус в Европа е към този момент затрит след евроизборитеАлтернативен Поглед156906Проф. Нако Стефанов: В Украйна към този момент има натовски елементи. Има даже пленени!Алтернативен Поглед77454Ген. Димитър Шивиков: Зеленски не има вяра, а единствено нашата евроатлантическа сбирщина има вяра в успеха на Украйна
Източник: pogled.info
КОМЕНТАРИ




