Поп мегазвездите BTS електрифицират историческия център на Сеул с концерт за завръщане
В събота сърцето на Сеул се трансформира в море от лилаво.
Беше разпилян върху забележителности, извисяващи се билбордове, великански екрани на високи здания, плакати, маски и тениски. Беше в екрана на светлините на дронове на река Хан.
Причината за това беше невероятно да се пропусне.
„ Добре пристигнали назад, BTS “, разгласи банер на 7-Eleven, заобиколен от присъщия цвят на K-pop изпълнителя. Най-голямата група в света се завръщаше на сцената - след спиране от повече от три години поради наложителната военна работа.
" BTS е всичко за нас ", споделя Вероника, която дружно с приятелката си Аманда дохвърчаха от Съединени американски щати, с цел да гледат съботното шоу.
The концертът занапред щеше да стартира. Членовете RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V и Jung...
Прочетете целия текст »




