Хари Стайлс разкри на коя песен на Radiohead е изгубил девствеността си
В тирада в чест на Том Йорк, фронтмена на Radiohead, поп звездата Хари Стайлс направи изненадващото разобличаване, че е изгубил девствеността си, слушайки една от песните на групата.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




