В реч в чест на Том Йорк, фронтмена на Radiohead,

...
В реч в чест на Том Йорк, фронтмена на Radiohead,
Коментари Харесай

Хари Стайлс разкри на коя песен на Radiohead е изгубил девствеността си

В тирада в чест на Том Йорк, фронтмена на Radiohead, поп звездата Хари Стайлс направи изненадващото разобличаване, че е изгубил девствеността си, слушайки една от песните на групата.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР