В рамките на вчерашния ден проведохме редица срещи с парламентарните

...
В рамките на вчерашния ден проведохме редица срещи с парламентарните
Коментари Харесай

ПП-ДБ връщат втория мандат неизпълнен, не са събрали подкрепа 



В рамките на вчерашния ден организирахме редица срещи с парламентарните групи. Стана ясно, че няма поддръжка за препоръчаните от нас антикорупционни закони и за държавно управление. Готови сме, сега, в който президентът реши, да отиде и да върнем несбъднат мандата. Това сподели на трибунатаБожидар Божанов от ПП-ДБ.

Искам да благодаря на президента, който ни даде опция да проведем тези диалози и да тестваме дали в 50-тот Народно събрание има воля да се оправим с най-големия проблем в България, а това е корупцията и всички зависимости, сподели Кирил Петков.

„ Няма да злоупотребяваме с времето и сме подготвени да върнем мандата. “

„ Няма смисъл да обсъждаме какво ще се случи в хипотетична обстановка “, отговори Николай Денков на въпрос дали биха пробвали да сформират кабинет и с третия мандат, в случай че им бъде връчен. /Novini. bg

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР