В рамките на парламентарния контрол той ще отговаря и на

...
В рамките на парламентарния контрол той ще отговаря и на
Коментари Харесай

Депутатите изслушват Даниел Митов за архива на Пепи Еврото /на жи...

В рамките на парламентарния надзор той ще дава отговор и на въпрос за дейностите по следствие на персоналния списък на търсения от управляващите Петьо Еврото. 

Министърът на вътрешните работи ще бъде изслушан в Народно събрание и за изказвания на служител на реда от Областната дирекция на полицията в Бургас, че му е оказван напън за арест на съответно лице, в чийто автомобил има подозрение, че са били подхвърлени нелегално оръжие и наркотични субстанции. 

Вносител на настояването за чуване е водачът на МЕЧ Радостин Василев.

 

В рамките на парламентарния надзор министър председателят Росен Желязков пък ще дава отговор на въпроси на депутати от " Възраждане " за политиката на държавното управление за повишение сигурността на придвижването по пътищата и за даването на спомагателни количества вода за напояване на прилежащите страни Гърция и Турция. 

 

Най-много въпроси – 8, има към здравния министър Силви Кирилов. 

 

На по 5 ще дават отговор вицепремиерът и министър на превоза Гроздан Караджов и още веднъж вътрешния министър Даниел Митов. В контрола присъединяване ще вземат и министрите на стопанската система Петър Дилов и на образованието и науката Красимир Вълчев.

Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР