В последния момент ще стане ясно по какъв начин ще

...

Сисиньо до последно ще бъде под въпрос за дербито

В последния миг ще стане ясно по какъв метод ще наподобява Лудогорец в отбрана в днешния мач против ЦСКА.

Причина за това е положението на десния краен бранител Сисиньо, който е малтретиран от контузия, написа " Тема спорт ". В минутите преди срещата Станислав Генчев ще разбере дали ще може да употребява един от най-опитните си футболисти в дуел, който е от решаващото значение за бъдещето му отпред на орлите.

Ако Сисиньо не е подготвен за конфликта, на неговата позиция ще стартира Икоко. Вляво ще е Пинас, а в ядрото на ариергарда ще си партнират Терзиев и Пластун в отсъствието на Вердон поради наказване и Са заради травма.

Лудогорец има проблеми и в нападателен проект, като макар че не са в съвършено физическо положение, Десподов и Каули ще свидлив зъби и ще започват от първата минута. Сотириу ще води офанзивата на орлите, а по десния фланг ще работи Чибота. Двойката в предмостието на защитата ще остане непроменена по отношение на гостуването на Цървена звезда в Белград (0:1) - Баджи ще е претрупан с отбранителни функционалности, а Гонсалвеш - с градивни.