В последната си проверка преди старта на пролетния полусезон в

...

Дреновец приключи контролите с победа над Искър /Роман/

В последната си инспекция преди старта на пролетния полусезон в Северозападната Трета лига тимът на "Дреновец " се наложи над "Искър " /Роман/ с 3:1.
В 13-ата минута пробив на Георги Стоянов приключи с дузпа, осъществена от опитния Георги Илиев за 1:0. Гостите отвърнаха с две греди и по този начин приключи първото полувреме.
В началото на второто прекрасен удар на Георги Стоянов бе отразен от вратаря, само че при добавката Александър Веселинов не сгреши за 2:0. Последва леко разпределяне и при едно меле гостите понижиха за 1:2. В 88-ата минута разумното се случи с прекрасен гол от ъглов удар на Георги Стоянов за крайното 3:1.
В първия пролетен кръг на Северозападната Трета лига "Дреновец " гостува на дубъла на "Ботев " Враца. Срещата е в неделя, 21 февруари, от 14 часа.
Източник: bulnews.bg