В Пещера подстригаха малко момиченце за 50 лева. Цената възмути

...
В Пещера подстригаха малко момиченце за 50 лева. Цената възмути
Коментари Харесай

Одрусаха дете с 50 лева за подстрижка

В Пещера подстригаха малко момиченце за 50 лв.. Цената възмути бащата, който показа за случката в обществената мрежа. Там той попита хората дали това е естествена сума, а съгражданите му дадоха отговор, че не е обикновено толкоз да коства тази услуга.

От фотосите му се вижда още, че 6-годишното момиченце е подстригано неравномерно и липсва професионализъм в осъществяването. 

Горната част на косата е отрязана внезапно и доста по-късо, като линията наподобява права и твърда. Под нея обаче остават по-дълги кичури, които са с друга дължина и стърчат безредно.

Преходът сред късата и дългата част липсва – няма отмереност или слоест резултат. Краищата не са подравнени.

Съпругата на мъжа също употребила услугите на въпросния коафьор, който трябвало да й направи  прическа и кичури. Нейната сметка също е висока – 225 лв. (115,04 €).

Така двете дами се снабдиха с нова визия за общо 275 лв., което е близо една четвърт от минималната работна заплата в страната.  
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР