В Павликени едноименния тим надигра Севлиево с 3:2 в двубой

...

Павликени повали Севлиево

В Павликени едноименния отбор надигра Севлиево с 3:2 в дуел от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен триумф за домакините с оглед случилото се на терена през 90-те минути. Още в началните секунди капитана Красен Трифонов извърши корнер и Павлин Иванов си вкара автогол.
 Илиян Трифонов: От нас зависи дали ще се радваме след мача Илиян Трифонов: От нас зависи дали ще се радваме след мача
Четвърт час по-късно гостите заличиха пасива. Това стана след късо осъществяване на корнер, Християн Василев пое топката и я насочи в мрежата зад Венцислав Димитров. В края на полувремето настана блъсканица пред севлиевската врата и Тодор Чирпанов осъществя второто попадение за Павликени. Четвърт час след почивката Стефан Гинчев се възползва от центриране на съотборник и от близко направи 3:1. Разбъркване пред вратата на Димитров докара гол на влезлия като запаса Георги Колев. Веднага по-късно Християн Василев можеше да изравни, само че стреля във вратаря. Накрая резервата на домакините Симеон Иванов се спречка със противник и съдията му подвигна червен картон.