В отсъствието на наказания Франк Рибери Фиорентина стигна до точка

...

Фиорентина стигна до точка срещу Парма, Жервиньо отново бележи

В отсъствието на санкции Франк Рибери Фиорентина стигна до точка в семейството си на Парма, като срещата приключи 1:1.

Жервиньо изигра следващия си мощен мач, като сътвори доста проблеми на отбраната на противника. Именно той откри резултата малко преди почивката. “Виолетовите” стигнаха до първото си действително положения малко по-късно, само че Боатенг стреля над вратата.

След почивката домакините бяха по-активни, макар че контраатаките на Парма продължаваха да носят заплаха. В 67-ата минута Кастровили изравни след удар с глава след центриране на Далберт. След това попадение Фиорентина доминираше и влезлият като запаса Влахович имаше две благоприятни условия. При първата вратарят на гостите Сепе избави, а при втората топката мина над вратата.

Show us a better sunset, we'll wait... #ForzaViola #Fiorentina pic.twitter.com/MzsFqPCSOt