В Ню Йорк превърнаха 5 от камионите за боклук в

...
В Ню Йорк превърнаха 5 от камионите за боклук в
Коментари Харесай

Изрисуваха 5 от камионите за смет в Ню Йорк

В Ню Йорк трансфораха 5 от камионите за отпадък в изкуство.

Тежкотоварните машини са изрисувани съвсем напълно от петима локални художници.



Интересът за разкрасяването на камионите за боклук е бил голям - молби да рисуват по тях са подали над 400 души.



Спечелилите не крият вълнението си, като всеки от тях се е спрял на избрана тематика - като " Любовно писмо " или " Най-силният в Ню Йорк ". Целта е камионите освен да правят работа, само че и да радват жителите и гостите на града.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР