Изрисуваха 5 от камионите за смет в Ню Йорк
В Ню Йорк трансфораха 5 от камионите за отпадък в изкуство.
Тежкотоварните машини са изрисувани съвсем напълно от петима локални художници.
Интересът за разкрасяването на камионите за боклук е бил голям - молби да рисуват по тях са подали над 400 души.
Спечелилите не крият вълнението си, като всеки от тях се е спрял на избрана тематика - като " Любовно писмо " или " Най-силният в Ню Йорк ". Целта е камионите освен да правят работа, само че и да радват жителите и гостите на града.
Тежкотоварните машини са изрисувани съвсем напълно от петима локални художници.
Интересът за разкрасяването на камионите за боклук е бил голям - молби да рисуват по тях са подали над 400 души.
Спечелилите не крият вълнението си, като всеки от тях се е спрял на избрана тематика - като " Любовно писмо " или " Най-силният в Ню Йорк ". Целта е камионите освен да правят работа, само че и да радват жителите и гостите на града.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




