В новата си книга „Битката на братята“ кралският биограф и

...
В новата си книга „Битката на братята“ кралският биограф и
Коментари Харесай

Уроците от раздялата на Даяна и Чарлз се оказват причина за „битката на братята“ Уилям и Хари

В новата си книга „ Битката на братята “ кралският биограф и историк Робърт Лейси изяснява по какъв начин трагичният бракоразвод на принц Чарлз и принцеса Даяна се отразява на техните две деца – Уилям и Хари , водейки до различия сред принцовете.

„ Смятахме, че безредицата, хаосът и нещастието от 80-те и 90-те с присъединяване на техните родители са завършили. Сега всичко това се възражда под формата на тези две момчета. Те са наследството на всички тези сърдечни болки “ , твърди Лейси, който е и съветник към сериала „ Короната “.
 Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “
„ И двамата приказват какъв брой значимо е психологичното здраве и признават, че са психически нежни. Но са се справили с него по разнообразни способи. “

Принц Уилям и принц Хари са надлежно на 14 и 12 година, когато родителите им, принц Чарлз и принцеса Даяна, се развеждат публично. Раздялата сред Чарлз и Даяна съгласно Лейси се оказва определяща и за метода, по който братята мислят за брака като възрастни.

Разбира се, и двамата са наясно, че не желаят да се оказват в същата обстановка като личните си родители – единствено че изводът, който всеки от тях прави, е друг.

Според Уилям майка му се озовава в света на кралското семейство прекомерно бързо, като по този метод връзката с татко му е обречена – неточност, която той се пробва да не повтаря в личния си предстоящ брак.

„ Когато се среща с Кейт Мидълтън в университета, той в действителност кара бедната млада жена да чака девет години, с цел да я прослуша дейно за работата като брачна половинка на президента. Той взима урока за дълга “ , изяснява Лейси за херцога на Кеймбридж.

Принц Хари, въпреки това, вижда повода за разлъка на своите родители в неналичието на задоволително мощни усеща (по това време принц Чарлз към момента не е апатичен към Камила Паркър-Боулс, за която е женен от 2005 година насам).

„ Неговото отношение беше: „ Е, няма да направя същата неточност като родителите си. Ще се омъжа по обич “ , твърди Лейси и прибавя: „ И той беше толкоз благополучен и горделив да разгласи, че обича Меган на процедура от момента, в който я е срещнал през 2016 година Този подтик е бил управляващ за него. “
 Сватбата на Меган и Хари в фотоси  Сватбата на Меган и Хари в фотоси  Сватбата на Меган и Хари в фотоси  Сватбата на Меган и Хари в фотоси
Според Лейси тези два разнообразни метода към любовта подхранват враждата на братята . Именно бързото развиване на връзките сред принц Хари и Меган Маркъл водят до разногласия сред херцога на Кеймбридж и този на Съсекс.

„ Фундаменталният спор е бил сред двамата мъже, които са се познавали през целия си живот и в никакъв случай не са се поколебали да си кажат тъкмо какво мислят и усещат “, написа Лейси в книгата, съгласно фрагмент, оповестен от People. „ Уилям се притесняваше, че брат му се движи прекомерно бързо в ухажването - и той не се сдържа да каже това, когато Хари напълно скоро стартира да приказва за брак с Меган. “

„ Става въпрос за двама братя, които се обичат мощно - в действителност най-дълбоко и откровено, само че които са подготвени да дадат всичко от себе си, когато се стигне до конфликт за нещо, което значи толкоз доста за тях “, споделя биографът. „ За Уилям това е бъдещото положение на неговата монархия - неговото свещено доверие; до момента в който за Хари това е любовта на комплицираната и завладяваща жена, която най-сетне беше осмислила живота му. “
 Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “  Твърдения за кралското семейство от биографията за Уилям и Хари „ Битката на братята “
Източник: edna.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР