В мащабна операция срещу дилъри на наркотици в Бурса са

...
В мащабна операция срещу дилъри на наркотици в Бурса са
Коментари Харесай

Мащабна антидрога операция в Бурса, има над 300 арестувани

В огромна интервенция против дилъри на опиати в Бурса са арестувани 304-ма души. Извършени са обиски на 318 адреса в 21 провинции. Това написа в обществената мрежа Х турският вътрешен министър Али Йерликая. Той добави, че интервенцията продължава.

„ Нашата цел са уличните търговци, които продават опиати в кварталите, изключително на младежи. Ще създадем улиците тесни за тях. Установено е, че тези дилъри работят проведено “, написа още Йерликая.

Акцията е била подготвяна в продължение на четири месеца.

„ През това време направихме " рентгенова фотография " на Бурса. Внимателно организирахме дейностите на терен и направихме разбори. Наблюдавахме обвинените физически и с техника. Събрахме доказателства за всяка активност, обвързвана с закононарушенията. И натиснахме бутона “, добави вътрешният министър.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР