В Мъглиж, със заповед на кмета, от тази вечер се

...
В Мъглиж, със заповед на кмета, от тази вечер се
Коментари Харесай

В Мъглиж въвеждат вечерен час за всички жители

В Мъглиж, със заповед на кмета, от довечера се вкарва вечерен час за всички поданици, непоколебим надзор на ограниченията против разпространяването на ковид, разпоредени от държавното управление и националния спешен щаб, и санкции за нарушителите.
Всичко по тематиката:Епидемията ковид (COVID-19) 1490
Това оповестиха за Българска телеграфна агенция от пресцентъра на общината. От довечера се вкарва вечерен час - от 19.00 часа до 5.00 часа, за всички поданици на община Мъглиж, без оглед на етническа принадлежност, възраст и местопребиваване. Изключение се позволява за незабавната здравна помощ, при гибел или работа на смени. Нарушителите ще се санкционират с санкция от 20 лв., а при всеки идващ път - по 100 лв..

Обмислят въвеждане на пропускателни пунктове в ромските махали в София

В светлата част на деня се не разрешава посещаване или събиране на повече от двама възрастни хора при съблюдаване на отдалеченост от метър и половина. За нарушителите още веднъж ще има санкции - първият път - 20 лв., а при всеки идващ - 100 лв.. Работното време на магазини за хранителни артикули, дрогерии и аптеки в общината завършва не по-късно от 18.30 часа. Глобата за нарушителите е в размер на 100 лв., а при наново нарушаване - 300 лв.. Кметът на Мъглиж, дружно с представители на Министерство на вътрешните работи, ще ревизира осъществяването на заповедта, показват от пресцентъра на общината.
Всичко по тематиката: Епидемията ковид (COVID-19) 1490  Починалите в Иран от кононавируса към този момент са 1284 Починалите в Иран от кононавируса към този момент са 1284  COVID-19 отложи завръщането на COVID-19 отложи завръщането на " Приятели "    Задържаха роми, струпали се пред банка в Пазарджик Задържаха роми, струпали се пред банка в Пазарджик
Повече за Коронавирус
 corona най-ново: Вижте последните вести лесни стъпки: Как да се предпазим? просто управление: Какви са признаците? eпидемия: Коронавирус в България
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР