В мач от 4-ия кръг на полското първенство Заглебие (Любин)

...

Бивш халф на ЦСКА вкара на тима на Алекс Колев

В мач от 4-ия кръг на полското състезание Заглебие (Любин) победи с 2:0 гостуващия Арка (Гдиня). Александър Колев не беше в групата за Арка, а съществена заслуга за триумфа на Заглебие имаха двама футболисти, познати в България. Бившият халф на ЦСКА Саша Живец откри резултата в 3-ата минута след асистенция на предишния през Лудогорец бранител Любомир Гулдан. Вторият гол за домакините беше дело на Патрик Шиш в 65-ата минута.

След тази победа Заглебие се изкачи на 5-о място в класирането с 5 точки, а Арка е на дъното с едвам 1 точка и голова разлика 1:8. Начело с по 10 точки са Погон (Шчечин) и Шльонск (Вроцлав).

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Екстракласа 4 кръг, събота 11 август  Арка Гдиня 1:1краен резулат  Гурник (Забже)