В кулоарите на Народното събрание се разрази скандал между съпредседателя

...
В кулоарите на Народното събрание се разрази скандал между съпредседателя
Коментари Харесай

Скандал между Ивайло Мирчев и Делян Пеевски в парламента

В коридорите на Народното събрание се развихри скандал сред съпредседателя на „ Да, България “ Ивайло Мирчев и водача на „ ДПС-Ново начало “ Делян Пеевски.

Ситуацията стартира, когато Мирчев почука на вратата на парламентарната група на Движение за права и свободи с апел „ Да излиза Пеевски “. Представител на групата отговори, че водачът отсъства, само че Асен Василев съобщи, че щом защитата от НСО е в Народното събрание, Пеевски също е дошъл.

Минути по-късно Пеевски дойде с Йордан Цонев, а Мирчев а го посрещна с думите " що лъжеш, че съм се навеждал ". Пеевски отговори " няма какво да приказвам с вас ", Мирчев опита да го задържи, намеси се НСО.

По-рано Пеевски разяснява следното пред медии:

„ Хората, които доскоро седяха в кабинета ми, пиеха си кафетата и ми подгъзурваха и ми се молеха да ги представляваме, седяха ми в скутчето... Къде е Христо Иванов? Ивайло Мирчев, който ми се навеждаше – приведен да подписвам. Защо не извадим подписите? Просто не се съгласих да бъда част от тяхната олигархия и няма да бъда. Те не помниха ли къде бяха до през вчерашния ден. По през целия ден седяха в моя кабинет. Тогава бях добър, в този момент съм неприятен, тъй като не ги поддържам и в никакъв случай няма да ги поддържа “, съобщи Делян Пеевски.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР