В контрола Марек загуби с 0:3 от елитния Септември София

...
В контрола Марек загуби с 0:3 от елитния Септември София
Коментари Харесай

Септември вкара три на Марек

В контрола
Марек загуби с 0:3 от елитния Септември София в първата си контролна среща от подготовката. В дуела, игран въз основата на столичния клуб в Драгалевци, старши треньорът Анжело Кючуков пусна два разнообразни състава в двете полувремена.

През първата част играха най-вече по-опитните футболисти, а след почивката – млади състезатели.

Първият гол падна в 40-ата минута, когато за 1:0 се разписа Валантайн Озорнвафор след корнер.

В 75-ата минута резултатът стана 2:0, а в последната минута и 3:0 с прекрасен удар от отдалеченост.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР