В Карнобат, едноименния тим надигра Левски (Карлово) с 4:0. Двубоят

...

ОФК Карнобат разгроми Левски

В Карнобат, едноименния отбор надигра Левски (Карлово) с 4:0. Двубоят е от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините можеха да бият и с повече.

Капитанът им Димитър Петров даде звук за триумфа с попадение в 12-ата минута. До почивката нов гол не падна. Четвърт час след нея, влезлия като запаса Ивайло Стойчев удвои. После съотборника му Яни Николов пропусна дузпа. Друга запаса Стилиян Станчев направи резултата типичен в 80-ата минута. Хайри Саралиев също влезе по-късно в игра и заби четвъртия гол в 84-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.