В кариерата си е бил финансов директор както на холдинга,

...
В кариерата си е бил финансов директор както на холдинга,
Коментари Харесай

Бивш футболен рефер става директор на Холдинг БДЖ ЕАД

В кариерата си е бил финансов шеф както на холдинга, по този начин и на двете дъщерни сдружения – за пътнически и товарни транспорти. Бил е и началник на отдел „ Контрола доходи и интернационалните планове “. Новият изпълнителен шеф е добре признат в железничарските среди.

 

Ангелов е и добре прочут български футболен рефер, който завърши съдийската си кариера в края на предходната година,

Промени има и в дъщерните сдружения на холдинга. На мястото на Венцислав Славков за шеф на БДЖ – Пътнически транспорти е назначен инж. Свилен Гърдев. Той е приключил полувисше обучение като курсант във ВТУ „ Тодор Каблешков “, а по-късно – висше обучение във Русенския Университет „ Ангел Кънчев “. Цялата кариера на Гърдев е минала в БДЖ-Пътнически транспорти като последно е бил началник на отдел „ Финанси и администрация “ в ППП-Горна Оряховица, а преди този момент е бил шеф на районния център за пътнически транспорти в Русе.

 

За шеф на БДЖ – Товарни транспорти е назначен инж. Диян Боев, който е един от дребното останали специалисти по фериботни транспорти в държавната железница. Боев е бил ръководител-движение на гара Разделна, зам.началник на гара Синдел-Разпределителна, началник-отдел „ Търговска употреба “ в ПТП-Варна, шеф на Фериботния комплекс във Варна и шеф на Поделението за товарни транспорти на БДЖ в Горна Оряховица. Той е и един от хората, които през 2009 осъществиха фериботната връзка Варна – Кавказ и възвърнаха активността на Фериботния комплекс. Боев е прочут като специалист по комерсиална употреба и е един от най-хубавите консултанти по рискови товари.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР