В Благоевград предстои среща, в която представители на институциите ще

...
В Благоевград предстои среща, в която представители на институциите ще
Коментари Харесай

Обсъждат мерки срещу разпространението на наркотици в Благоевград

В Благоевград следва среща, в която представители на институциите ще разискват по какъв начин да овладеят наркоразпространението в града. Организатор на полемиката е публичният медиатор към общината.

Припомняме ви, че през уикенда малолетно момиче загуби живота си, а момче беше настанено в болница. Прокуратурата упрекна 20-годишнен студент от Югозападния университет. Към него са ориентирани съмненията, че в миг на голям афект след банкет на опиати е показал експанзия. Предполага се, че е изхвърлил от жилището през прозореца както починалото момиче, по този начин и борещото се за живота си момче в " Пирогов ", напомня Нова.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР