Откараха в психиатрия мъж, притеснявал редовно столичанки
В държавната психиатрична болница „ Св. Иван Рилски ” е арестуван мъж от София, за който от GlasNews към този момент сме ви разказвали. В обява от февруари месец. Тогава сигнали и предизвестия в обществените мрежи твърдяха, че мъжът е притеснявал хората на трамвайни спирки в центъра на столицата.
Той е псувал, плюел, съскал и приближавал нападателно.
Историята си припомнете тук:
Нови изказвания, направени тази заран в ефира на NOVA от жена, сочат, че мъжът също по този начин е нападал най-вече дами и майки с деца в столичния квартал „ Редута “. На 8 март жена е подала сигнал против мъжа.
Сега мъжът е арестуван от чиновници на Столична дирекция на вътрешните работи, които са го отвели за лекуване в държавната психиатрична болница „ Св. Иван Рилски ”. Надеждата е в този момент мъжът да не тормози повече дамите.
От столичната полиция обявиха, че още след подадения сигнал патрул е почнал акция по издирването и задържането му.
Той е псувал, плюел, съскал и приближавал нападателно.
Историята си припомнете тук:
Нови изказвания, направени тази заран в ефира на NOVA от жена, сочат, че мъжът също по този начин е нападал най-вече дами и майки с деца в столичния квартал „ Редута “. На 8 март жена е подала сигнал против мъжа.
Сега мъжът е арестуван от чиновници на Столична дирекция на вътрешните работи, които са го отвели за лекуване в държавната психиатрична болница „ Св. Иван Рилски ”. Надеждата е в този момент мъжът да не тормози повече дамите.
От столичната полиция обявиха, че още след подадения сигнал патрул е почнал акция по издирването и задържането му.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




