Уважаваният д-р Станимир Хасърджиев се оказа в центъра на грандиозен

...
Уважаваният д-р Станимир Хасърджиев се оказа в центъра на грандиозен
Коментари Харесай

ГНЕЗДОТО НА РАЗВРАТА: Снимки от гей-мезонета на д-р Хасърджиев

Уважаваният доктор Станимир Хасърджиев се оказа в центъра на величествен скандал тази седмица. Но освен обвиняванията за плен и дрога шокират обществото – същинска бомба е и развратният разкош, в който живее докторът.

Насладете се на фотоси от мезонета на порока, където Станимир е провеждал своите гей оргии. Трите етажа на жилището приключват с покривна градина, където вместо лалета и рози обикалят мъже по прашки!.

В сърцето на разврата е ситуирано голямо позлатено джакузи. Водата се е сменяла след всяко празненство, с цел да не остане и диря от бурните нощи, настояват осведомени.


Снимките са от организацията за недвижими парцели, която е продала жилището на Хасърджиев. След това апартаментът е обзаведен с най-скъпите италиански мебели и са осъществени довършителни работи, струващи над милион лв.. Мрамор, коприна, кристални полилеи и какъвто още скъпоструващ кич се сетите.

А най-важното са секретните стаи с подсилени порти и цялостна звукоизолация, настояват наши източници на имотния пазар.





Спалнята може да приюти доста разкрепостени мъже



Кухнята е финален вик на модата



Мини фитнес за мачовците





На терасата също може да се правят лудории



Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР