Устрем (Дончево) спечели с 2:1 срещу Ботев в Нови пазар.

...

Устрем с важна победа в Нови пазар

Устрем (Дончево) завоюва с 2:1 против Ботев в Нови пазар. Двубоят е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Лошо начало за Устрем – в 10-ата минута с разтежение напусна терена Славомир Събков. Противно на крайния резултат, домакините започнаха по-добре и този процес продължи до почивката. Димитър Димитров наказа неточност на противниковата отбрана за 1:0, четвърт час след началото. Юлиян Загоров пропусна да удвои на празна врата. Още благоприятни условия пропиляха футболистите на Ботев.

Пламен Шестаков насочи два удара към отсрещната врата, а Васко Боев стреля рисково от фаул. Секунди преди края на полувремето Николай Илиев центрира и Дони Дончев изравни с глава. През втората част към този момент гостите владееха самодейността. Виктор Христов вкара в 66-ата минута за 1:2, само че рефера не зачете попадението. Той обаче осъществя победния гол в 78-ата минута след асистенция на Николай Илиев.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.