Ураганен вятър причинява щети в Разлог.Поради силен вятър е компрометирана

...
Ураганен вятър причинява щети в Разлог.Поради силен вятър е компрометирана
Коментари Харесай

Силният вятър повреди фасадата на сграда в Разлог

Ураганен вятър предизвиква вреди в Разлог.

Поради мощен вятър е компрометирана фасадата на постройка в Разлог, съобщава от Общината на формалната си фейсбук страница.

От там показват, че част от паната на фасадата на постройка „ Погледец “ в центъра на града са преносими, в резултат на мощния вятър през миналите два дни. 

Собствениците на постройката са предизвестени, а до момента в който не бъде отхвърлен казусът, е направена организация по ограничение на придвижването в региона, показват от Община Разлог. От там допълват, че е обезпечено наличие на патрул, взаимно с органите на Министерство на вътрешните работи, за да се следи за най-малък достъп на лица и коли до региона, написа novini.bg. 

От Общината се обръщат с зов за отговорно отношение и съблюдаване на отдалеченост, за да бъдат предотвратени възможни произшествия. 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР