Ужасната седмица за Рома приключи с нова загуба за вълците.

...

Тежката седмица за Рома приключи с нова загуба

Ужасната седмица за Рома завърши с нова загуба за " вълците ". Тази вечер момчетата на Пауло Фонсека отстъпиха при гостуването си на Сампдория с 0:2. По този метод " джалоросите " съвсем изгубиха вяра за класиране във втория по мощ европейски клубен шампионат Лига Европа.
 Ювентус завоюва гостуването си на Удинезе с 2:1
Роналдо запази очакванията на Юве за ШЛ и работата на обезверения Пирло

Ювентус с късен поврат против Удинезе

Така столичани ще водят здрава борба със Сасуоло за италианската квота в новосформираната конкуренция Лига на конференциите.

Припомняме, че в четвъртък Рома бе унизен с 2:6 от Манчестър Юнайтед на полуфиналите в ЛЕ.

Самп утежни обстановката в италианския гранд с по един гол в двете полувремена. Резултатът бе открит в края на първата част от Адриен Силва. Португалският национал получи подаване от Торсби и се разписа с хубав удар отвън наказателното поле. А всичко стартира след падение на албанския защитник Мараш Кумбула.
 Интер е първенец на Италия след неверна стъпка на Аталанта!

" Нерадзурите " водят с 13 точки

Силва продължи да има решаваща роля върху развоя на мача. В 65-ата той изведе Янкто зад тила на римската защита и чехът приключи без жалост в мрежата на Фусато.

А, че вечерта още веднъж бе ужасна за Рома се удостовери от обстоятелството, че ВАР анулира гол на Борха Майорал в 68-ата, а 240 секунди по-късно Един Джеко пропусна и дузпа.
 Наполи и Каляри приключиха 1:1 в Серия