Уинипег Джетс не успяха да се възползват от шанса за

...

Късен гол в пауърплей издига Шаркс над Уинипег Джетс с 2-1

Уинипег Джетс не съумяха да се възползват от шанса за втора поредност от пет победи за един месец, падайки от Сан Хосе Шаркс с 2-1 във вторник вечер в Калифорния.

Връщайки се вкъщи след посещение от шест мача, Шаркс преобладаваха над Джетс в ранните минути на мача, надигравайки Уинипег с 11-1 в първите пет минути.

Това докара до началния гол на Джъстин Бейли, чийто удар от вратата мина настрана от гредата и влезе при 9:17. Това беше първият гол за Бейли от 10 март 2018 година, когато той беше член на Бъфало Сейбърс.

Уинипег отблъскваше устойчиво в течение на интервала, подсилвайки Макензи Блекууд и до момента в който броячът на ударите нарастваше за Джетс, те откриха изравнителния гол от някогашен Shark.

Брендън Дилън спря опит за изчистване от лявата точка и изпрати флоутър в мрежата, който се изплъзна от ръкавицата на Блекууд с ма...