„Тя не можеше да ходи“: 9-годишната получава рядка инфекция след надраскване на ухапване от комари
захапване от комари може да бъде най-безобидното нещо, когато навън, само че за едно австралийско дете, надраскането на хапка се трансформира в плашещ призрачен сън, съгласно родителския уебсайт Kidspot. Деветгодишно момиче, пътуващо със фамилията си, стартира да надраска хапка на комари, откакто беше ухапана в къмпинга им в Нов Южен Уелс.
Майка й Бек сподели, че те просто слагат антибактериален крем за захапване от комари, с цел да оказват помощ да спрете сърбежа, само че ухапването не отиде. „ На четвъртия ден той се удвои по мярка, беше корав и червен, а Ава сподели:„ Започва да се боли, мамо. “Ухапването се утрои по мярка за една нощ и внезапно не можеше да върви “, сподели 36-годишната майка.
Завива на комарите. Те прибягнаха до търсене на инспекция от онлайн здравна сестра, която предложи да се втурват на детето в болница.
„ Лекарят я погледна и той беше угрижен, защото ухапването беше зад коляното и в ставата и инфекцията може да е в тази става “, сподели майката.
Докторите...
Прочетете целия текст »




