Уест Хем записа важна победа в мач от 20-ия кръг

...

Уест Хем изкова ценна победа и се настани в топ 6

Уест Хем записа значима победа в мач от 20-ия кръг на Висшата лига. " Чуковете " се постановиха като посетител на Кристъл Палас с 3:2.

По този метод играчите на Дейвид Мойс заеха 4-ото място в класирането с 35 точки. Палас пък са на 13-ата позиция с 23 пункта.

Срещата стартира вихрено за домакините. В 3-ата минута, Уилфред Заха овладя с отлично първо допиране смъртоносен пас на границата на пеналтерията и завъртя топката в долния ляв ъгъл за 1:0.
 Променят разпоредбите за засада във Висшата лига

Вижте за какво

Шест минути по-късно, Микейл Антонио прати топката на главата на Томаш Соучек, който не сгреши от близко и я насочи в левия ъгъл за 1:1.

В 25-ата минута " чуковете " направиха обрата цялостен. Томаш Соучек скочи високо, с цел да получи топката след свободния удар, и преодоля вратаря с великолепен удар за 1:2. Ситуацията бе прегледана от ВАР поради подозрения за засада, само че попадението бе зачетено. В 65-ата минута Уест Хем направи 1:3 откакто Крейг Доусън засече подаването от ъглов удар и вкара попадение.

В добавеното време, Миши Бачуаи беше изведен от Джордан Аю и вкара за крайното 2:3.