Уест Хeм записа победа с 3:1 срещу Бачка Топола в

...

Бачка Топола изпоти Уест Хем в Англия

Уест Хeм записа победа с 3:1 против Бачка Топола в първия им мач в група " А " на Лига Европа.

Новите попълнения Мохамед Кудус и Джеймс Уорд-Праус играха значима роля за триумфа на " чуковете ". Гостите от Бачка Топола излязоха с 11 сърби в стартовия си състав, в това число някогашния състезател на Левски Милош Цветкович.

Мачът стартира с напън от страна на Уест Хам, само че те пропуснаха няколко благоприятни условия през първото полувреме. Втората част започва с неточност на Уест Хем, която докара до гол в интерес на Бачка Топола, само че скоро по-късно домакинте изравниха след автогол на Неманя Петрович и реализираха поврат с гол на Мохамед Кудус с глава.
 Всички резултати и голмайстори в Лига Европа

Вълнуваща вечер във втория по мощ шампионат на Стария континент

Финалният резултат беше завършен след гол на Томаш Соучек, след осъществяване на корнер на Уорд-Праус.

С тази победа Уест Хем поведе в групата си и ще продължи надпреварата със конфликт против Фрайбург, до момента в който Бачка Топола ще се изправи против Олимпиакос в идващия мач.