Уест Хем победи ФКСБ с 3:0 в последния шести кръг

...

Безгрешно представянве на Уест Хем в Лигата на конференциите

Уест Хем победи ФКСБ с 3:0 в последния шести кръг от груповата фаза на Лигата на конференциите. " Чуковете " са първия тим в шампионата, който взима оптимален брой точки в груповата фаза.

Възпитаниците на Дейвид Мойс откриха резултата в 40-ата минута на стадион " Арена Национала " в Букурещ. Пабло Форналс стреля от воле от границата на наказателното поле за 1:0.

След почивката лондончани удвоиха преднината си в дуела, откакто Джойским Дауа си означи автогол.

Футболистът, почнал триумфа за гостите оформи и крайния резултат. Пабло Форналс се разписа наново, с цел да повиши головата си сметка за вечерта.

Уест Хем приключи на лидерската позиция в група " Б " с актив от 18 пункта, 13 маркирани попадения и 4 позволени. ФКСБ остана на последното четвърто място с 2 точки.